Kedves Szülők, Gondviselők!

Iskolánk számára nagyon fontos  az Önökkel történő kapcsolattartás, hogy közös erővel segíteni tudjuk diákjaink tanulmányi előmenetelét, valamint várjuk az iskola életével kapcsolatos észrevételeiket is!
Ezért minden pedagógus külön fogadóórát tart, melynek időpontját a könnyebb kapcsolatfelvétel érdekében megjelenítjük a honlapunkon. Természetesen, előzetes egyeztetést követően más időpontban is lehetőség van kapcsolatba lépni a kollégákkal.

A csengetési rend itt elérhető!

 

Név
osztálya/iskolai megbízás
szakterülete
fogadóóra
ADORJÁN ANDRÁSNÉ
9/4
építész műszaki tanár
csütörtök 5. óra
BÁNFI ORSOLYA
-
angol nyelv
-
BARCZI ZSOLT
14/A
gépész műszaki tanár
szerda 3. óra
BEREZNAY ZSUZSANNA
-
rajz, művészet ismeret, biológia
hétfő 8. óra
BODÓNÉ SZELEKOVSZKY MAGDOLNA
tankönyvfelelős
könyvtáros tanár
minden nap
800 – 1300
BOROSNÉ SZABÓ VIKTÓRIA
 
művészeti szakoktató
-
CZOBORCZYNÉ BARNA ÉVA
11/4
építész műszaki tanár
kedd 7. óra
CSAJKA ZSUZSANNA KINGA
-
matematika, informatika, gépész üzemmérnök
szerda 5. óra
CSÁNYINÉ DR. SOLTÉSZ GABRIELLA
 
jogász
csütörtök 4. óra
CSIPINÉ SALLAI ANDREA
9/B
német nyelv
péntek 3. óra
DEBRECZENI ISTVÁN
 
gépész műszaki tanár
hétfő 5. óra
DEBRECZENI ISTVÁNNÉ
igazgatóhelyettes
magyar nyelv és irodalom
minden nap
800 – 1500 
DR. OLAJOSNÉ CSESZKÓ TÜNDE
-
fizika
-
FARKAS IMRÉNÉ
12/B
kémia, informatika
kedd 7. óra
FEHÉR MÁRTON
-
gépész szakoktató
kedd 4-5. óra
FONALKA VIKTOR
12/A-I12/1
földrajz, testnevelés
hétfő 5-6. óra
FORRAI GÁBOR
10/3
építész műszaki tanár
csütörtök 1-2. óra
HALÁSZ JÁNOS
-
gépész szakoktató
csütörtök 6. óra
HORVÁTH FERENCNÉ
-
könyvtári adminisztratív dolgozó
minden nap
800 – 1300
JUHOS ZOLTÁNNÉ
-
angol nyelv, történelem
kedd 5. óra
KERÉKGYÁRTÓ LAJOS
-
magyar nyelv és irodalom, történelem
csütörtök 6. óra
KISICZKI ISTVÁN
-
gépész szakoktató
csütörtök 1. óra
KISS CSABA
10/2
építész szakoktató
hétfő 3-4. óra
KISS ZOLTÁN
I11/2-Sz11/2
magyar nyelv és irodalom, történelem
péntek 2-3 óra
KLAJ SÁNDOR
10/4
biológia, testnevelés
csütörtök 5-6 óra
KONCZNÉ MATÓCSI MÁRTA
9/1
matematika, ének
hétfő 4. óra
KOVÁCS MÓNIKA
9/2
német nyelv
csütörtök 6. óra
LANGE PÉTER
-
biológia, földrajz
csütörtök 5. óra
LENGYEL ISTVÁN
-
építész szakoktató
hétfő 6.óra
LIPNICKINÉ SZATMÁRI JOLÁN
11/3
angol nyel, történelem
csütörtök 3. óra
MÉSZÁROS KRISZTINA ÁGNES
Sz11/1
munkaközösség vezető
magyar nyelv és irodalom, történelem
szerda 6. óra
MOKRAI ATTILA
igazgatóhelyettes, megbízott igazgató
gépész műszaki tanár
minden nap
800 – 1500
NAGY EDINA
-
matematika, ábrázoló geometria, fejlesztő pedagógus
--
NAGY GÁBOR I.
rendszergazda
gépészmérnök, mérnök informatikus
minden nap
800 – 1200
NAGY GÁBOR II.
-
kémia, informatika
hétfő 5. óra
NAGY MAGDOLNA
9/A
történelem, etika
kedd 3. óra
NAGY VARGA DEZSŐ
9/3
földrajz, testnevelés
szerda 6. óra
NAGYNÉ KOVÁCS ESZTER
-
angol nyelv
hétfő 5. óra
NÉBLI GÉZA
-
gépész műszaki tanár
kedd 2. óra
OROSZ JÓZSEF
-
építész szakoktató
szerda 6-7 óra
OROSZ ZOLTÁN
munkavédelmi felelős
biológia-munkavédelem
kedd 4-5 óra
PASZTERNÁK LÁSZLÓ
-
gépész szakoktató
csütörtök 7.óra
ifj. PAZICSÁK ANDRÁS
-
faipari szakoktató
hétfő 5. óra
PELSŐCZINÉ KOVÁCS TÍMEA
i11/1
munkaközösség-vezető
angol nyelv, biológia
szerda 6. óra
PETENDI GYÖRGY
igazgatóhelyettes
gépész műszaki tanár
minden nap
800 – 1500
PURSZKI SÁNDORNÉ
munkaközösség-vezető
építész műszaki tanár
hétfő 5. óra
RICZU ÁKOS
-
faipari szakoktató, műszaki tanár
péntek 5. óra
ROZGONYI ILDIKÓ
-
magyar nyelv és irodalom
-
RUSZKAINÉ RUDOLF ÉVA
11/2
munkaközösség-vezető
matematika, informatika
hétfő-kedd 7.óra
SÁRRÉTI GÉZA
ISK elnöke
biológia, testnevelés
csütörtök 5-6 óra
SUBERT JÓZSEF
fegyelmi bizottság elnöke
faipari szakoktató
péntek 7. óra
SZABÓ LÁSZLÓ
-
gépész szakoktató
kedd 4-5 óra
SZEGEDI VIKTÓRIA
-
német nyelv
csütörtök 3. óra
SZEITZ TIBOR
11/A
magyar nyelv és irodalom, történelem
szerda 5. óra
SZOBOTÁNÉ BUDAI ENIKŐ
11/1
magyar nyelv és irodalom, történelem, filozófia
hétfő 6. óra
SZÖGHY HAJNALKA
igazgató
matematika, informatika
-
TASSY JÁNOS
-
fizika
kedd 3-4 óra
TETERJÁK-VIRÁG VIKTÓRIA
igazgatóhelyettes
történelem, régészet, filozófia
minden nap
800 – 1500
TISSERNÉ SZEMÁN ZSUZSANNA
10/1
magyar nyelv és irodalom, történelem
csütörtök 5. óra
TÓTH BALÁZS
-
gépész műszaki tanár
szerda 2. óra
TÓTH GÁBOR
-
gépész szakoktató
csütörtök 6. óra
TÓTH ZOLTÁN
-
faipari szakoktató, műszaki tanár
szerda-csütörtök
7. óra
VARGA LAJOS
-
építész szakoktató
kedd 5-6 óra
VASCSÁKNÉ SZKIBA ZITA
-
német nyelv, szociológia
kedd 2-3 óra
VELÁCZKINÉ PRÓKÁTOR ÁGNES
munkaközösség-vezető
testnevelés, földrajz
kedd 5-6. óra
ZIADI-SZÖLLŐSI MÓNIKA
-
német nyelv
-